Kardiologia

Akupunktura Łódź - All-Med

Akupunktura w Centrum Medycznym All-Med

Dagmara Michalak, dyplomowana akupunkturzystka przyjmować będzie pacjentów w każdy wtorek w godzinach 8:00-12:00. Cena zabiegu to 100 zł.

Wykonywane zabiegi:

  • Elektroakupunktura - kierowana głównie do pacjentów dorosłych
  • Laseropunktura - laser na podczerwień - kierowana głównie do dzieci oraz dla osób ze schorzeniami dermatologicznymi

Akupunktura - nowa usługa w Centrum Medycznym All-Med

Centrum Medyczne All-Med od zawsze stawia na jakość. Stara się także przodować na rynku łódzkim jeśli chodzi o alternatywne metody leczenia, dlatego też pacjenci naszego centrum medycznego mogą spodziewać się wprowadzania kolejnych gabinetów oraz nowych lekarzy z najwyższej europejskiej półki. 

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

  • Dagmara Michalak - Akupunktura

    Dagmara Michalak - Akupunktura

    O lekarzu
Ocena 62
Ocena: 5 / 5