icon-white-1

Alergolog w All-Med - koniec z uczuleniami !

Precyzyjna diagnoza - koniec z uczuleniami !

Co każdy Pacjent powinien wiedzieć o alergiach? W Polsce na alergię cierpi nawet do 40% rodaków, 25% z nich cierpi na alergiczny nieżyt nosa, a aż 10% na astmę. Niestety tylko co trzeci alergik ma precyzyjnie postawioną diagnozę.
Nasze centrum medyczne oferuje pełen zakres badań diagnostycznych i immunologicznych. Realizujemy kompleksowe badania, dzięki czemu możemy trafnie zdiagnozować chorobę alergologiczną. Na płaszczyźnie całego miasta, a nawet województwa, alergologia w Łodzi, w naszej przychodni stoi na naprawdę dużym poziomie. Dlaczego? Zapewniamy indywidualny program leczenia każdego Pacjenta, na który składają się badania układu oddechowego i badania laboratoryjne. Wykorzystujemy technikę in vivo, która obejmuje wszystkie techniki testowe – prowokacyjne i skórne. Immunoterapia, czyli odczulanie, zastosowana we wczesnym stadium choroby zapobiega dalszemu rozwojowi zapalenia alergologicznego i powikłań z nim związanych. W ramach kompleksowej opieki lekarze alergolodzy współpracują ze specjalistami z innych dziedzin medycyny takich jak dermatologia czy laryngologia. Alergologia w Łodzi nadal się rozwija, a nasza przychodnia pomaga jej prowadząc badania i notatki z leczenia określonych przypadków. Jeżeli podejrzewasz, że jesteś alergikiem umów się na wizytę – trafisz w najlepsze ręce!

Pomagamy przy schorzeniach, takich jak:

 • Astma oskrzelowa
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Alergiczne zapalenie spojówek
 • Alergia pokarmowa
 • Zapalenie alergiczne błony śluzowej nosa
 • Nieżyt nosa
 • Pokrzywka
 • Anafilaksja

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze alergolodzy

 • Dr n. med. Tomasz Grzelewski

  Dr n. med. Tomasz Grzelewski

  O lekarzu

 • Dr n. med. Tomasz Grzelewski

  Dr n. med. Tomasz Grzelewski

  O lekarzu
Ocena 62
Ocena: 5 / 5