icon-white-1

Badania kierowców Łódź (Retkinia) oraz kandydatów na kierowców

Badania kierowców

W ofercie All-Med znajdują się również badania dla kierowców oraz kandydatów na kierowców.

Aby sprawnie i bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym, nie stwarzając jednocześnie zagrożenia dla innych użytkowników drogi i pieszych – każdy przyszły kierowca powinien przejść przez badania kierowców. Nasza przychodnia zapewnia badania diagnostyczne dla kierowców i przyszłych kierowców na najwyższym poziomie. Dodatkowo badania przeprowadzane są kompleksowo – dzięki czemu uzyskasz wszystkie wyniki jednego dnia. W ramach badania kierowców wykonamy niezbędne badania laboratoryjne, neurologiczne, laryngologiczne i oczywiście okulistyczne.

Jak należy przygotować się do badań?

Przede wszystkim pacjent przed samą wizytą, powinien być minimum 4 godziny na czczo. Jeżeli jesteś kierowcą zawodowym i musisz odbywać okresowe badania – prosimy o zabranie ważnego prawa jazdy. Jeżeli natomiast pacjent dopiero stara się o uzyskanie prawa jazdy – prosimy zabrać dowód tożsamości, ewentualnie inny dokument potwierdzający tożsamość, który zawiera numer PESEL.

Kierowcy zawodowi – kategorii D i E upraszani są o zabranie ze sobą ważnego badania psychotechnicznego, jeżeli było wykonywane i jest ważne. W przypadku kiedy pacjent nie posiada dokumentu potwierdzającego wspomnianego wyżej badania – wykonamy je na miejscu w naszej pracowni badań psychotechnicznych.

Zachęcamy wszystkich do przeprowadzenia badań kierowców w naszej przychodni. Zapewniamy pełen zestaw badań i miłą, profesjonalną obsługę. Wyniki badań kierowcy otrzymują jeszcze tego samego dnia. 

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

  • Dr Konrad Witkowski

    Dr Konrad Witkowski

    O lekarzu

  • Dr Konrad Witkowski

    Dr Konrad Witkowski

    O lekarzu
Ocena 62
Ocena: 5 / 5