Chirurgia naczyniowa

Zapewniamy Państwu kompleksową i profesjonalną opiekę z zakresu chirurgii naczyniowej.

Chirurgia naczyniowa

Zapewniamy Państwu kompleksową i profesjonalną opiekę z zakresu chirurgii naczyniowej. Zapewniamy możliwość konsultacji specjalistycznych połączonych z jednoczesną układu naczyniowego.

W ramach leczenia ambulatoryjnego oferujemy:

 • USG metodą Dopplera (naczynia żylne i tętnicze)
 • Laserowe operacje żylaków.
 • Leczenie -zespołu pozakrzepowego.
 • leczenie operacyjne schorzeń oskrzeli i tchawicy, gruźlicy, nowotworów, ropni i torbieli, a także marskości płuc, chorób śródpiersia, przełyku

-Owrzodzeń goleni.
-Obrzęków limfatycznych.
-Teleangiektazji i skórnych zmian naczyniowych (obliteracje, laseroterapia).

Nasi specjaliści posiadają najwyższe kwalifikacje zawodowe oraz duże doświadczenie kliniczne w wykonywaniu zabiegów operacyjnych. W ramach Chirurgii Jednego Dnia wykonujemy zabiegi w obrębie układu żylnego obejmujące laserowe operacje - najnowocześniejsze techniki wewnątrznaczyniowe (EVLT), krioterapie oraz operacje klasyczne . Wykonujemy także przetoki tętniczo-żylne niezbędne u pacjentów dializowanych.

Posiadany przez nas atestowany, najnowszej generacji sprzęt medyczny firmy Asclepion umożliwia nam laserowe usuwanie żylaków kończyn dolnych, jak również likwidację zmian naczyniowych na skórze. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji przez cały tydzień i w dogodnym przez Państwa terminie. Zapraszamy do korzystania z naszej bogatej oferty w Gabinetach przy ul Wyszyńskiego 99 oraz do Oddziału Chirurgii Jednego Dnia , gdzie dysponujemy nowoczesną salą operacyjną i komfortowymi pokojami dla pacjentów .

 

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

 • Dr n. med. Piotr Kaźmierski

  Dr n. med. Piotr Kaźmierski

  O lekarzu
 • Dr n. med. Rafał Wichman

  Dr n. med. Rafał Wichman

  O lekarzu

 • Dr n. med. Marek Kaszyński

  Dr n. med. Marek Kaszyński

  O lekarzu
 • Dr Zbigniew Klimczak

  Dr Zbigniew Klimczak

  O lekarzu
 • Dr n. med. Rafał Wichman

  Dr n. med. Rafał Wichman

  O lekarzu
Ocena 62
Ocena: 5 / 5