Chirurgia onkologiczna

Zatrudniamy najlepszych specjalistów w dziedzinie chirurgii onkologicznej w Województwie Łódzkim.

Chirurgia onkologiczna

Poradnia chirurgii onkologicznej działa w naszej placówce od stycznia 2008, a w ramach umowy z NFZ od marca 2009, tym samym stała się dostępna dla szerokiego grona pacjentów . Jest jedną z kilku w województwie łódzkim, która uzyskała kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Województwie Łódzkim. Dr n.med Jarosław Jakubik - Adiunkt Kliniki Chirurgii Onkologicznej UM w Łodzi, dr n.med. Mariusz Pawlak – zastępca Ordynator Oddziału Chirurgii Onkologicznej Szpitala im. Kopernika, dr Paweł Burski – zastępca Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej ZOZ MSWiA, dr n.med. Maciej Stańczyk starszy asystent Oddziału Onkologii szpitala im. Kopernika są nielicznymi osobami posiadającymi specjalizację z chirurgii onkologicznej i tak bogate, wieloletnie doświadczenie kliniczne.

Poradnia wyposażona jest w najnowocześniejszy i najwyższej klasy sprzęt medyczny, co w połączeniu z doświadczeniem klinicznym pozwala nam na zapewnienie kompleksowej opieki pacjentom od pierwszorazowej konsultacji, postawienia diagnozy po wykonanie zabiegu oraz kontroli. Usługi przez nas oferowane świadczone są na najwyższym poziomie.

Wykonujemy zabiegi onkologiczne na naszym Oddziale Chirurgii Krótkoterminowej.

 

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

 • Dr n. med. Maciej Stańczyk

  Dr n. med. Maciej Stańczyk

  O lekarzu
 • Dr Paweł Burski

  Dr Paweł Burski

  O lekarzu
 • Dr n. med. Jarosław Jakubik

  Dr n. med. Jarosław Jakubik

  O lekarzu
 • Dr n. med. Marcin Pawlak

  Dr n. med. Marcin Pawlak

  O lekarzu

 • Dr Paweł Burski

  Dr Paweł Burski

  O lekarzu
 • Dr n. med. Mariusz Pawlak

  Dr n. med. Mariusz Pawlak

  O lekarzu
 • Dr n. med. Jarosław Jakubik

  Dr n. med. Jarosław Jakubik

  O lekarzu
 • Dr n. med. Maciej Stańczyk

  Dr n. med. Maciej Stańczyk

  O lekarzu
Ocena 62
Ocena: 5 / 5