icon-white-1

Nowoczesna diagnostyka jamy macicy

Histeroskopia

Histeroskopia jest to bezbolesne wziernikowanie macicy, które pozwala na ocenę wewnętrznych ścian macicy. Ta metoda pozwala na precyzyjne zdiagnozowanie zmian patologicznych błony śluzowej macicy, za pomocą urządzenia optycznego w kształcie rurki, przez którą za pomocą światłowodu dostarczane jest światło do jamy macicy.

Wskazaniem do badania są nieuzasadnione krwawienia oraz trudności z zajściem w ciąże.

Badanie wykonujemy w połowie cyklu przy użyciu najnowszej generacji histeroskopu gwarantując najwyższy standard wizyty.

Jeżeli zmiana w jamie macicy jest zbyt duża na usunięcie jej przy pomocy histeroskopu diagnostycznego, wykonujemy histeroskopię zabiegową w znieczuleniu ogólnym dożylnym krótkotrwałym. Czas trwania hospitalizacji w naszym Oddziale Chirurgii Jednego Dnia wynosi wtedy do 12 godzin.

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

  • Dr Jarosław Cieślak

    Dr Jarosław Cieślak

    O lekarzu
  • Dr n.med. Marcin Makowski

    Dr n.med. Marcin Makowski

    O lekarzu

Ocena 62
Ocena: 5 / 5