Kolposkopia

Nasz nowoczesny kolposkop pozwala zdiagnozować raka szyjki macicy oraz cytodiagnostyki.

Kolposkopia

Kolposkopia pozwala zbadać powierzchnię szyjki macicy, dolną część kanału szyjki macicy oraz sromu za pomocą kolposkopu (urządzenia optycznego, które pokazuje trójwymiarowy obraz w dużym powiększeniu).

Nasz nowoczesny kolposkop pozwala zdiagnozować raka szyjki macicy (ok. 97% rozpoznawalności, w przypadku przedklinicznego wykrycia raka szyjki macicy wyleczalność wynosi 100%) oraz cytodiagnostyki (ok. 98% rozpoznawalności). Diagnostyka odbywa się bardzo szybko, a pacjentka może od razu zostać poddana odpowiedniemu leczeniu.

Wskazaniem do badania jest podejrzenie dysplazji lub wczesnego stadium raka w szyjce macicy. Badanie trwa krótko – od kilku do kilkunastu minut.

Kolposkopia służy także do pobrania wycinka tkanki, w celach diagnostycznych.

Najnowocześniejszy sprzęt oraz sztab specjalistów gwarantuje najwyższa jakość usług.

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

 • Dr Barbara Majas-Ogórek

  Dr Barbara Majas-Ogórek

  O lekarzu
 • Dr n. med. Maja Kufelnicka- Babout

  Dr n. med. Maja Kufelnicka- Babout

  O lekarzu
 • Dr n. med. Shiar Kassassair-Ćwiklak

  Dr n. med. Shiar Kassassair-Ćwiklak

  O lekarzu
 • Dr n. med. Bartosz Kulig

  Dr n. med. Bartosz Kulig

  O lekarzu
 • Dr Anna Nowińska-Serwach

  Dr Anna Nowińska-Serwach

  O lekarzu

Ocena 62
Ocena: 5 / 5