icon-white-1

Największą zaletą holtera jest fakt, że nie jest ono zupełnie inwazyjne i nie ogranicza naszego życia.

Holter

Holter używany jest również w przypadkach kiedy następuje konieczność sprawdzenia prawidłowego działania rozrusznika serca.

Największą zaletą tej metody jest fakt, że nie jest ono zupełnie inwazyjne i w ogóle nie ogranicza naszego życia, planu dnia – jednocześnie jednak dostarczając precyzyjnych danych potrzebnych przy stawianiu diagnozy lub prowadzenia odpowiedniego leczenia. Holter jest niewielkim urządzeniem z wyglądu przypominającym przenośny odtwarzacz muzyki. Połączony jest przewodem z cewkami, które przyklejane są przez lekarza na lewej piersi pacjenta. Jedyną rzeczą której powinni pilnować pacjenci to prowadzenie notatek: kiedy prowadzimy auto, spożywamy posiłek, czy uprawiamy sport i czy towarzyszą przy tym jakieś anomalie odnośnie zachowań serca.

Lekarze bardzo cenią sobie holter z tego względu, że zbiera on dane przez cały czas. Pacjent zdejmuje go tylko na czas higieny osobistej. Ważne jest to, że pracuje on nawet podczas snu, a to właśnie wtedy serce może pracować w zupełnie inny sposób. W niektórych przypadkach oddech może być nawet niewystarczająco głęboki. Dzięki wszystkim danym które zebrał holter – w postaci cyfrowej, lekarz może postawić odpowiednią diagnozę. Wystarczy że zbierze wszystkie dane i porówna je na odpowiednim programie komputerowym.

Pomagamy przy schorzeniach, takich jak:

 • Choroby niedokrwienne serca
 • Nieprawidłową pracę serca
 • Zaburzenia rytmu serca (nierówne bicie, kołatanie)
 • Omdlenia lub osłabnięcia

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

 • Dr Nikolina Roszczyk

  Dr Nikolina Roszczyk

  O lekarzu
 • Dr n. med. Stanisław Różalski

  Dr n. med. Stanisław Różalski

  O lekarzu

 • Dr Nikolina Roszczyk

  Dr Nikolina Roszczyk

  O lekarzu
 • Dr n. med. Marcin Ogórek

  Dr n. med. Marcin Ogórek

  O lekarzu
Ocena 62
Ocena: 5 / 5