Pozwolenie na broń

Potrzebujesz pozwolenia na broń? Zgłoś się do nas!

Pozwolenie na broń

Nasi lekarze posiadają kwalifikacje do wydawanie pozwoleń na broń. Centrum Medyczne All-Med to jedno z niewielu miejsc w Łodzi, gdzie takie badania można wykonać. Konrad Witkowski, lekarz współpracujący z naszą placówką znajduje się na policyjnej liście lekarzy upoważnionych do wydawania orzeczeń w kwestii pozwolenia na broń.

Umów się jeszcze dziś: Konrad Witkowski - pozwolenie na broń
Centrum Medyczne All-Med , Łódź, ul. Wyszyńskiego 29, tel. 505 174 312

.

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

  • Dr Konrad Witkowski

    Dr Konrad Witkowski

    O lekarzu

Ocena 62
Ocena: 5 / 5