Operacja zaćmy na NFZ

O tym jak wygląda leczenie zaćmy, pisaliśmy już tutaj. Cena zabiegu jest jednak dosyć spora – w naszym centrum medycznym wynosi 3000 zł. Dlatego miło nam jest poinformować, że od dnia dzisiejszego operacja zaćmy odbywać się będzie również w ramach NFZ, czyli zupełnie bezpłatnie.

Operacja zaćmy na NFZ. Ważne informacje

Na operacje zaćmy na NFZ w All-Med nie trzeba będzie czekać – tak jak to jest w przypadku innych placówek – kilku lat. Z przyjemnością informujemy, że maksymalny czas oczekiwania na operację zaćmy w ramach NFZ, to 2 miesiące.

Operacja zaćmy. Lekarze

Zabiegi wykonywać będą wysokiej klasy specjaliści:

Dr Andrzej Kapica jest okulistą z kilkunastoletnim stażem operacyjnym w zakresie chirurgii siatkówki i zaćmy. W Centrum Medycznym All-Med oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz usług diagnostyczno-leczniczych. Wykonuje wysokospecjalistyczne zabiegi okulistyczne takie jak: witrektomia, chirurgia zaćmy, zeza, usuwanie gradówki, iniekcje doszklistkowe, zabiegi plastyczne i rekonstrukcyjne w zakresie narządu wzroku oraz inne drobne zabiegi okulistyczne.

  • dr Małgorzata Górka

Operacja zaćmy w ramach NFZ. Jak się zapisać?

Mamy XXI wiek, także nie musicie Państwo pojawiać się bezpośrednio u nas. Wystarczy kontakt telefoniczny pod nr telefonu: +48 42 275 83 82.

 

Dołącz do dyskusji:

Przeczytaj także: