Leczymy za darmo. Bezpłatna konsultacja dla osób z… bólem gardła

Jesienna aura sprzyja zachorowaniom. Dzieje się tak dlatego, że po okresie letnim jesteśmy bardziej podatni na przeziębienia. Niższa temperatura na zewnątrz powoduje, że nasz organizm wychładza się. Jako, że wirusy czują się w takich chłodnych warunkach, jak ryba w wodzie, to stajemy się ich oczywistymi ofiarami. 

Najczęściej dopadają nas takie dolegliwości jak gorączka, katar i oczywiście ból gardła. Z tej “okazji” Centrum Medyczne All-MED przygotowało niecodzienną propozycję dla wszystkich, których ból gardła zdążył już dopaść.

Boli Cię gardło i pilnie szukasz lekarza, który Ci pomoże? Zgłoś się do nas telefonicznie, a my zapewnimy Ci:
1. Bezpłatną wizytę w Centrum Medycznym All-MED
2. Konsultację, podczas której lekarz zdiagnozuje chorobę
3. Otrzymasz od nas lek, dzięki któremu wyzdrowiejesz

Wszystko to zupełnie za darmo, bez oczekiwania w kolejkach. Jak to możliwe? Wspólnie z jedną z firm farmaceutycznych prowadzimy akcję doraźnej pomocy dla osób, z bólem gardła. Naszym wspólnym celem jest pomoc jak największej ilości osób. Jesień kojarzy się z brzydką pogodą i częstymi zachorowaniami. Pragniemy, by ten brzydki, depresyjny obraz zmienić, poprawiając stan zdrowia łodzian.

Jedyne, czego oczekujemy w zamian, to prowadzenie dziennika poprawy stanu zdrowia. Żeby była pełna jasność. Nie testujemy nowego leku. Lek, o którym mowa, na polski rynku istnieje od wielu lat.

Boli Cię gardło? Szukasz szybkiej i sprawnej pomocy u doświadczonych lekarzy? Zgłoś się do nas telefoniczne, pod nr +48 42 275 83 82, a umówimy Cię na ten sam dzień!

 

 

Dołącz do dyskusji:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj także: