W czym pomoże lekarz specjalista zdalnie?

Potrzebujesz porady lub konsultacji lekarskiej? Możesz skorzystać z niej bez wychodzenia z domu. Wiemy, jak w obecnej sytuacji ważne jest zachowanie ostrożności oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, dlatego zachęcamy do korzystania z telewizyt on-line. W jaki sposób pomoże pacjentowi lekarz specjalista zdalnie? 

Sposób na stały kontakt z lekarzem specjalistą zdalnie

Rozwój technologii oraz dostęp do Internetu z każdego miejsca, gdziekolwiek się znajdujesz daje nieograniczone możliwości. Dotyczy to także branży medycznej, gdzie możliwość skorzystania z telewizyt jest zbawieniem w nieustającej sytuacji pandemii koronawirusa. Obecnie, telewizyty w postaci wideokonferencji, rozmowy telefonicznej, czy rozmowy przy użyciu komunikatora tekstowego to prawdziwy przełom i niemałe udogodnienie gwarantujące to, co teraz jest najważniejsze – stałą, zdalną opiekę lekarską w najbezpieczniejszy z możliwych sposobów. 

Tradycyjne wizyty w przychodniach

Tradycyjne wizyty u lekarza, nierzadko bywają bardzo uciążliwe. Placówki medyczne znane są z długiego oczekiwania na linii telefonicznej, w celu zarejestrowania się  do danego specjalisty, męczące bywają także kolejki w przychodniach, a na miejscu spotykamy osoby schorowane, mogące zarażać nas różnego rodzaju infekcjami, czy chorobami. Na pewno nie raz zdarzyło Ci się, że występujące u Ciebie dolegliwości pozbawiały Cię możliwości dostania się do placówki medycznej, np. z uwagi na ostry ból kręgosłupa lub chociażby wysoką gorączkę i dreszcze? 

Nawet jeśli udasz się do przychodni wyłącznie po receptę na swoje lekarstwa, po zwolnienie lekarskie lub skierowanie na badanie, musisz przejść przez proces rejestracji i oczekiwania. Dlatego właśnie telewizyty są doskonałym rozwiązaniem na kontakt z lekarzem specjalistą zdalnie, pozwalającym zaoszczędzić Twój czas i zapewnić wygodę oraz bezpieczeństwo

W czym pomoże Ci lekarz specjalista zdalnie? 

Skorzystanie z takiej formy konsultacji niesie za sobą szereg wymiernych korzyści. Lekarz specjalista zdalnie bez problemu przeanalizuje wyniki Twoich badań i historię choroby, które znajdować się będą w jednym miejscu. Specjalista może także zlecić niezbędne do wykonania badania. Dzięki możliwości komunikowania się poprzez wideorozmowę możesz pokazać specjaliście co Ci dolega, np. w którym miejscu odczuwasz ból lub jakie zmiany masz na skórze. Przede wszystkim, szybciej zostaną podjęte pierwsze kroki w celu wyleczenia Twojej dolegliwości, zanim jeszcze spotkasz się z lekarzem w gabinecie.

Telewizyta on-line to maksimum korzyści

Troska o to, by nasi pacjenci nie odczuli zmian i ograniczeń wprowadzonych przez rozwijającą się pandemię mobilizuje nas do poszerzania naszych usług i świadczenia ich na jak najwyższym poziomie. Zależy nam także na tym, aby nasi lekarze mogli nadal wykonywać swoją pracę, a pacjenci mogli korzystać z ich usług w prosty, bezpieczny sposób. Umawiając konsultację ze specjalistą zdalnie bez problemu uzyskasz niezbędną poradę, e-receptę lub zwolnienie lekarskie. 

Dołącz do dyskusji:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj także: