Badania kierowców

Umów się telefonicznie +48 42 275 83 83

W ofercie All-Med znajdują się również badania dla kierowców oraz kandydatów na kierowców.

Aby sprawnie i bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym, nie stwarzając jednocześnie zagrożenia dla innych użytkowników drogi i pieszych – każdy przyszły kierowca powinien przejść przez badania kierowców. Nasza przychodnia zapewnia badania diagnostyczne dla kierowców i przyszłych kierowców na najwyższym poziomie. Dodatkowo badania przeprowadzane są kompleksowo – dzięki czemu uzyskasz wszystkie wyniki jednego dnia. W ramach badania kierowców wykonamy niezbędne badania laboratoryjne, neurologiczne, laryngologiczne i oczywiście okulistyczne.

Jak należy przygotować się do badań?

Przede wszystkim pacjent przed samą wizytą, powinien być minimum 4 godziny na czczo. Jeżeli jesteś kierowcą zawodowym i musisz odbywać okresowe badania – prosimy o zabranie ważnego prawa jazdy. Jeżeli natomiast pacjent dopiero stara się o uzyskanie prawa jazdy – prosimy zabrać dowód tożsamości, ewentualnie inny dokument potwierdzający tożsamość, który zawiera numer PESEL.

Kierowcy zawodowi – kategorii D i E upraszani są o zabranie ze sobą ważnego badania psychotechnicznego, jeżeli było wykonywane i jest ważne. W przypadku kiedy pacjent nie posiada dokumentu potwierdzającego wspomnianego wyżej badania – wykonamy je na miejscu w naszej pracowni badań psychotechnicznych.

Zachęcamy wszystkich do przeprowadzenia badań kierowców w naszej przychodni. Zapewniamy pełen zestaw badań i miłą, profesjonalną obsługę. Wyniki badań kierowcy otrzymują jeszcze tego samego dnia. 

Wybierz swojego lekarza

Dlaczego All-Med?