Mikropigmentacja skóry głowy

Miejscowa utrata włosów niejednokrotnie jest przyczyną kompleksów i niekomfortowego samopoczucia. Łysienie dotyka zarówno kobiety jak i mężczyzn w różnym wieku. Pigmentacja skóry głowy skutecznie zamaskuje widoczną łysinę. Zabieg optycznie zagęszcza włosy i sprawia, że łysina jest mniej widoczna. 

Pigmentacja skóry głowy

Pigmentacja skóry głowy jest przydatna nie tylko w łysieniu. Pomaga również uzupełnić braki w owłosieniu w sytuacjach, gdy na głowie obecne są blizny po oparzeniach, urazach skóry czy operacjach. Miejsca, w których nie ma włosów pigmentuje się barwnikiem w kolorze włosów. Po zabiegu blizna lub obszar, w którym włosy nie odrosły staje się mniej widoczny i kolorystycznie pasuje do koloru włosów.

Pigmentacja w bielactwie

BIELACTWO POZOSTAWIA NA CIELE SZEREG JASNYCH PLAM I PROWADZI DO STOPNIOWEGO WYBIELENIA SKÓRY. POJEDYNCZE PLAMY W RÓŻNYCH PARTIACH CIAŁA SĄ UCIĄŻLIWE W CODZIENNYM ŻYCIU. PLAMY W MIEJSCACH WIDOCZNYCH TAKICH JAK TWARZ, RĘCE, DEKOLT CZY NOGI MOŻNA TRWALE ZATUSZOWAĆ. PIGMENTACJA PLAM PO BIELACTWIE MA NA CELU ZMNIEJSZENIE ICH WIDOCZNOŚCI NA SKÓRZE DZIĘKI CZEMU MOŻNA ZAPOMNIEĆ O ICH CODZIENNYM MASKOWANIU. BARDZO POPULARNYM ZABIEGIEM JEST PIGMENTOWANIE OTOCZKI BRODAWKI SUTKOWEJ, KTÓRA W SKUTEK CHOROBY ZOSTAŁA WYBIELONA. W TRAKCIE ZABIEGU MOŻNA ODTWORZYĆ JEJ KOLOR I KSZTAŁT ZA POMOCĄ ODPOWIEDNICH BARWNIKÓW KAMUFLUJĄCYCH.

Podczas zabiegu pigmentacji medycznej linergistka dobiera barwnik kamuflujący w odcieniu Twojej skóry i wprowadza go w odbarwionym miejscu skóry. Paleta barw jest bardzo szeroka, więc dobranie koloru nie stanowi problemu. Po zabiegu jasna plama w miejscu zmienionym chorobowo staje się mniej widoczna. Zabieg pigmentacji jest całkowicie bezpieczny. Poczuj się znowu dobrze ze sobą.