Dr n. med. Piotr Tyślerowicz

Umów się telefonicznie +48 42 275 83 83

W 1999 roku ukończył studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a po odbyciu
rocznego stażu podyplomowego uzyskał tytuł lekarza. W latach 2001-2007 odbył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chorób wewnętrznych i uzyskał tytuł specjalisty.

Tytuł doktora nauk medycznych zdobył w 2007 roku W 2014 roku uzyskał tytuł specjalisty
kardiologa. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Szpitalu im. WAM oraz Szpitalu Klinicznym im. Seweryna Sterlinga w Łodzi, a następnie w Centralnym Szpitalu Klinicznym CKD przy ul. Pomorskiej w Łodzi.

Obecnie pracuje w Pracowni Hemodynamiki i Angiografii Centralnego Szpitala Klinicznego CKD w Łodzi. Poza standardowym nieinwazyjnym zakresem diagnostyki i leczenia chorób wewnętrznych oraz kardiologii specjalizuje się w inwazyjnej diagnostyce i leczeniu chorób sercowo-naczyniowych, a szczególnie w zabiegowym leczeniu choroby wieńcowej i zawału serca. Ponadto wykonuje zabiegi wad zastawkowych serca (TAVI) oraz wad strukturalnych serca (w tym PFO, ASD, LAAO).

 

Specjalizacje: Echo serca, Holter, Kardiologia

Opinie naszych pacjentów:

5/5

Witold K

(data wizyty: 20 02 2018)
5/5

Nigdy jakoś specjalnie nie przejmowałem się swoim zdrowiem. Do czasu, gdy zaczęło szwankować mi serducho.Wtedy trafiłem do doktora Tyślerowicza. Od tamtej pory stawiam się regularnie na wizyty, wiem że kłopoty ze zdrowiem to nie przelewki. Dziękuję, że doktor otworzył mi oczy, bo dzięki panu teraz żyje

Szymon Kowalski

(data wizyty: 28 11 2017)
5/5

Bardo dobry lekarz, mogę śmiało polecić

Dodaj swoją opinię:

Twoja ocena:

Artykuły lekarza:

Inni lekarze tej specjalizacji:

Dlaczego All-Med?