Dr n. med. Przemysław Łaganowski

Umów się telefonicznie +48 42 275 83 83

Dr n. med. Przemysław Łaganowski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizacje I stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii, a w 2002 roku specjalizację I stopnia w dziedzinie wojskowej medycyny morskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobył m.in. pełniąc rolę starszego asystenta Kliniki Ortopedii Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej oraz współpracując z Oddziałem Urazowo-Ortopedycznym w Szpitalu Świętej Rodziny z Przychodnią Ortopedyczną w Łodzi.

Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chorób Stopy i Stawu Skokowego.

Specjalizacje: Ortopedia

Opinie naszych pacjentów:

4/5

Dagmara Wójkowska

(data wizyty: 29 12 2017)
5/5

Dr Łaganowski operował mi haluksy. Operacje były dwie, stopy bardzo szybko wróciły do zdrowia, wszystko przebiegło bez komplikacji i powikłań. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii a lekarzowi wdzięczna za profesjonalizm i troskliwe podejście do pacjenta. Polecam tego lekarza.

Irmina Lak

(data wizyty: 04 03 2018)
1/5

Niestety moja opinia nie jest tak przychylna Panu doktorowi !Wykazał się skrajną prywatą i brakiem szacunku do pacjenta. Na wizytę byłam umówiona w ramach skierowania NFZ , doktor zdiagnozował neuralgię Mortona i zalecił zastrzyki z kwasu hialuronowego , zaznaczając od razu, że najtaniej można je kupić w BIOMEDZIE na ul.Zachodniej i kierując jednocześnie pod ten adres na wykonanie tych zastrzyków przez jego osobę. Tylko “zapomniał” poinformować,że zastrzyk kosztuje 150zł i wizyta jest wizytą prywatną też za 150zł.:(. Uważam to za fatalne zachowanie wobec pacjenta nastawione jedynie na własny zysk! i brak jakichkolwiek zahamowań! Chciałam jeszcze dodać i zapytać jak to jest,że Pan dr może za pośrednictwem Pań z rejestracji sprzedawać leki w zastrzykach a nie raczy nawet wystawić recepty podczas wizyty na NFZ? NIE POLECAM LEKARZA, KTÓRY UPRAWIA PRYWATĘ ZAMIAST ZGODNIE Z PRZYSIĘGĄ LEKARSKĄ POMAGAĆ PACJENTOM !!!!

Aiicja G

(data wizyty: 25 04 2018)
5/5

U doktora leczę się od lat. Jest wspaniałym człowiekiem i brdzo dobrym specjalistą

Jarek

(data wizyty: 23 01 2018)
5/5

Ja również polecam, pomógł mojej żonie. Podjął decyzję o przeprowadzeniu operacji na bark, gdzie wcześniej nikt nie chciał się tego podjąć

Piotr M

(data wizyty: 02 01 2018)
5/5

Bardzo rzetelny doktor, polecam

Dodaj swoją opinię:

Twoja ocena:

Inni lekarze tej specjalizacji:

Dlaczego All-Med?