Dr n med. Urszula Faflik - Ginekolog dla ciężarnych Łódź

dr n. med. Urszula Faflik

dr n. med. Urszula Faflik posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kardiologii. Doktor Faflik zapewnia wysoką opiekę medyczną wszystkim pacjentom. Ponadto, od 25 lat specjalizuje się w leczeniu problemów kardiologicznych kobiet w ciąży. Jest jednym z najbardziej uznanych specjalistów w tej dziedzinie. Od wielu lat dr Faflik związana jest z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki. Cieszy się również nienaganną opinią wśród pacjentów oraz innych lekarzy.

Posiada liczne dyplomy oraz certyfikaty potwierdzające kwalifikacje w zakresie kardiologii, uczestniczyła również w wielu badaniach naukowych.

Specjalizacje:Kardiologia

Opinie naszych pacjentów:

5/5

Ewelina

(data wizyty:27 03 2019)
5/5

Trafiłam do Pani doktor będąc w drugiej ciąży. Mam wadę serca i bardzo martwiłam się o przebieg ciąży i porodu. Pani doktor zaopiekowała się nami wyśmienicie. To wspaniały lekarz i bardzo dobry, przemiły człowiek. Jestem wdzięczna Pani doktor za tak doskonałą opiekę i przesympatyczne podejście. Polecam z całego serca.

Karolina Matczak

(data wizyty:14 06 2018)
5/5

Ja też z całego serduszka polecam doktor Urszulę Faflik

Ela W

(data wizyty:01 03 2018)
5/5

Po kolejnej wizycie u pani doktor jestem o wiele spokojniejsza o siebie i mojego maluszka. Dziękujemy za okazaną pomoc i opiekę. Oby każdy lekarz potrafił wykazać tyle inicjatywy i empatii do drugiego człowieka, co pani

Kasia Olchówka

(data wizyty:30 01 2018)
5/5

Mam wrodzoną wadę serca. Bardzo bałam się zajścia w ciążę. Dlatego ważne było dla mnie, aby być pod opieką specjalisty, który zaopiekuje się mną i moim nienarodzonym dzieckiem w okresie trwania ciąży. Polecono mi doktor Urszulę i jestem o wiele spokojniejsza. Niedługo poród, a dotąd nie przewidziano żadnych komplikacji. Dziękuję

Krzysztof Lewandowski

(data wizyty:13 02 2018)
5/5

Trafiłem do pani doktor z polecenia znajomej. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Polecam

Ania

(data wizyty:05 02 2018)
5/5

Śmiało mogę polecić doktor Faflik. Jest osobą rzeczową, kompetentną, z odpowiednim nastawieniem do pacjenta.

Dodaj swoją opinię:

Twoja ocena:

Artykuły lekarza:

Inni lekarze tej specjalizacji: