Prof. dr hab. n. med. Marek Nowak

Umów się telefonicznie +48 42 275 83 82

Profesor Marek Nowak. Ginekolog Onkolog. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1993 r.), od początku swej kariery zawodowej związany z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki.  W 1997 r. uzyskał specjalizację I stopnia, w 2000 r. specjalizację II stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii, a w 2013 r. z ginekologii onkologicznej. W 1997 r. w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi otrzymał tytuł doktora nauk medycznych, a w 2011 r. w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi otrzymał tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych. Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej ICZMP w Łodzi.

Ginekolog onkolog Łódź

Odbył kilkukrotne staże zawodowe w renomowanych klinikach zagranicznych (USA, Wielka Brytania). Prowadzi szkolenie lekarzy do specjalizacji, kursy doskonalące specjalistów oraz zajęcia ze studentami Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ma w swoim dorobku 6 rozdziałów w podręcznikach specjalistycznych oraz ponad 120 prac naukowych opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.

W Centrum Medycznym All-Med udziela porad medycznych z zakresu położnictwa (prowadzenie ciąży) i ginekologii, ginekologii onkologicznej, antykoncepcji (hormonalna, wkładki domaciczne, implanty podskórne) oraz wykonuje drobne zabiegi diagnostyczno-lecznicze jak: kolposkopie, wycinki, wymrażanie lub koagulacja nadżerek szyjki macicy, wycięcie zmian sromu i pochwy, histeroskopie diagnostyczne i zabiegowe (polipy, zrosty, mięśniaki). W warunkach szpitalnych przeprowadza pełny zakres leczenia schorzeń ginekologicznych i onkologicznych, w tym operacje laparoskopowe, przezbrzuszne i pochwowe.

Klauzula sumienia

Prof. nadzw. dr hab. med. Marek Nowak nie powołuje się na klauzulę sumienia.

Specjalizacje: Ginekologia i położnictwo, Ginekologia onkologiczna

Opinie naszych pacjentów:

5/5

Magdalena Marciniak

(data wizyty: 24 05 2019)
5/5

Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz, z ogromnym doświadczeniem. Serdecznie polecam.

Teresa Zielinska

(data wizyty: 30 08 2018)
5/5

Pan profesor jest osoba o wielkiej kulturze osobistej. Posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Jestem wdzięczna panu profesorowi za uratowanie życia i przeprowadzenie bardzo trudnej operacji.
Pan profesor jest profesjonalistą w pelnym tego słowa znaczeniu. Z czystym sercem polecam Pana profesora pacjentkom. Jednocześnie życzę Panu wszystkiego najlepszego w pracy zawodowej i wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Barbara Bodniak

(data wizyty: 07 05 2018)
5/5

Wspaniały lekarz i bardzo serdeczny człowiek,bardzo się cieszę,że trafiłam w tak wspaniałe ręce .Życzę Profesorowi dużo zdrowia i wielu łask Bożych na każdy dzień w wykonywaniu tego trudnego zawodu .
Pozdrawiam.

Ula

(data wizyty: 16 04 2018)
5/5

Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam pana doktora z czystym sumieniem

Dodaj swoją opinię:

Twoja ocena:

Inni lekarze tej specjalizacji:

Dlaczego All-Med?