Około 25% procent badań wykonywanych w pracowni, to badania pilne, których niewykonanie mogłoby mieć tragiczne skutki!

Badania Doppler-Duplex

Pracowania USG wykonująca badania ultrasonograficzne Doppler-Duplex i USG serca działa od stycznia 2008.
W poradni świadczenia lekarskie wykonują: dr n. med. Piotr Kazimierski oraz dr hab. n. med. Michał Plewka. Dr n. med. Piotr Kazimierski jest jednym z zaledwie kilku specjalistów chirurgii naczyniowej w Województwie Łódzkim. Na badania do niego często kierowani są pacjenci w celu weryfikacji wcześniej wykonanych badań ,czy postawionych diagnoz. Podczas badań często udziela pacjentom porad mimo, iż nie posiadamy w tym zakresie umowy z NFZ. Jego doskonałe przygotowanie merytoryczne, poparte wieloletnim doświadczeniem klinicznym sprawiają ,że badania wykonywane przez niego mają o wiele większą wartość niż badania wykonane w większości innych pracowni i pozwalają skrócić proces diagnostyczny i leczniczy . Dr n. med. Michał Plewka jest na stałe zatrudniony w Klinice Kardiologii UM w Łodzi na stanowisku Adiunkta. Jest on członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Echokardiograficznego, organizatorem i wykładowcą na kursach uprawniających do wykonywania badań echokardiograficznych. Jako jeden z nielicznych w kraju posiada Certyfikat nadany przez Polskie Towarzystwo Echokardiograficzne uprawniający do wykonywania samodzielnie wszelkich typów badań echokardiograficznych. Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne. Badania wykonywane przez niego mają więc nieporównywalnie większą wartość niż badania wykonywane w innych pracowniach. Około 25% procent badań wykonywanych w pracowni USG to badania pilne, których niewykonanie mogłoby mieć tragiczne skutki. Są to pacjenci z rozpoznaniem tętniaka aorty, krytycznej stenozy tętnicy szyjnej, wadami serca czy zakrzepicy żył kończyn dolnych.

Pomagamy przy schorzeniach, takich jak:

 • Zakrzepica żylna
 • Miażdżyca tętnic
 • Tętniaki aorty brzusznej
 • Tętniaki tętnic obwodowych
 • Obrzęki nóg
 • Choroby serca
 • Żylaki
 • Zakrzepica żylna

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

 • dr n. med. Piotr Kazimierski

  dr n. med. Piotr Kazimierski

  O lekarzu
 • dr hab. n. med. Michał Plewka

  dr hab. n. med. Michał Plewka

  O lekarzu

Ocena 62
Ocena: 5 / 5