Pediatria

Nasza przychodnia zatrudnia wyłącznie najlepszych pediatrów w Łodzi, dzięki czemu możesz być przekonany, że oddajesz swoje dziecko w najlepsze i bezpieczne ręce.

Pediatria

Pediatria jest szczególną dziedziną medycyny. Za jej ojca uważa się Abrahama Jacobiego, który jako pierwszy otoczył opieką medyczną matkę i dziecko. Nasza przychodnia zatrudnia wyłącznie najlepszych pediatrów w Łodzi, dzięki czemu możesz być przekonany, że oddajesz swoje dziecko w najlepsze i bezpieczne ręce. Nasi pediatrzy wykonują profilaktyczne badania okresowe, dzięki którym są w stanie ocenić prawidłowy rozwój psychometryczny dziecka. To właśnie dzięki działaniom pediatrów, możemy przewidzieć zaburzenia w rozwoju lub schorzenia, na długo przed tym jak się pojawią.

Oprócz zwykłych badań, do obowiązków pediatrów należy również przeprowadzanie rutynowych szczepień ochronnych, a także badań przesiewowych. Kiedyś młodzi rodzice byli pozostawieni jedynie sobie i wiedzy swoich rodziców. Dziś natomiast nad rozwojem Twojego dziecka, już od pierwszych dni mogą czuwać najlepsi pediatrzy z Łodzi, którzy pracują w naszej klinice. To właśnie u nas otrzymasz niezbędne i sprawdzone informacje odnośnie pielęgnacji dziecka, karmienia piersią i dalszego karmienia oraz odpowiedniej opieki. Nasi pediatrzy otoczą opieką Twoje dziecko do 18 roku życia, stojąc na straży jego prawidłowemu rozwojowi. Twoje dziecko – już jako nastolatek będzie mogło przychodzić do lekarza pediatry z każdą dolegliwością. Pediatra może wypisać bowiem skierowanie do każdego lekarza, który może pomóc w danym przypadku, rozpoznanym na wizycie lekarskiej.

Pomagamy przy schorzeniach, takich jak:

 • Astma oskrzelowa
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Alergiczne zapalenie spojówek
 • Alergia pokarmowa
 • Zapalenie alergiczne błony śluzowej nosa
 • Nieżyt nosa
 • Pokrzywka
 • Anafilaksja

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

 • Dr Krzysztof Iciachowski

  Dr Krzysztof Iciachowski

  O lekarzu

Ocena 62
Ocena: 5 / 5