Poradnia Preluksacyjna Łódź - badanie ortopedyczne dziecka oraz badanie USG stawów biodrowych

Poradnia Preluksacyjna

W ramach wizyty w Poradni Preluksacyjnej wykonywane jest badanie ortopedyczne dziecka oraz badanie USG stawów biodrowych. Pierwsze badanie powinno odbyć się w pierwszych 6-ciu tygodniach życia dziecka. Kolejne kontrole wykonuje się w 3 i 6 miesiącu życia dziecka. Badania preluksacyjne ma na celu wczesne wykrycie ewentualnych wad wrodzonych stawów biodrowych u noworodków i niemowląt.
Wczesne wykrycie wady budowy stawu biodrowego umożliwia podjęcie skutecznego leczenia.

Badanie USG jest całkowicie nieszkodliwe i bezbolesne dla dziecka.

Dlaczego All-MED ?

Najlepsi specjaliści

Lekarze, którzy nie tylko posiadają doświadczenie i udokumentowane sukcesy w prowadzonych terapiach, ale również podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując jego problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie.

Powiązane usługi

w jednym miejscu znajdziesz lekarzy wielu specjalizacji, skonsultujesz problemy, wykonasz badania i przejdziesz odpowiednie zabiegi.

Oddział chirurgii jednego dnia

Specjalizujemy się w zabiegach mało inwazyjnych, posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych bloków operacyjnych w kraju.

Nowocześnie wyposażone gabinety

Stale inwestujemy w najnowszy sprzęt diagnostyczny, a nasze gabinety spełniają najwyższe standardy, są komfortowe i przestronne.

Prestiż i renoma centrum

O naszej marce najlepiej świadczą najwyższej klasy specjaliści, ale również certyfikaty i normy, jakie spełniamy, w tym ISO 9001:2008.

Lekarze

  • Dr Dariusz Nowak

    Dr Dariusz Nowak

    O lekarzu

  • Dr Dariusz Nowak

    Dr Dariusz Nowak

    O lekarzu
Ocena 62
Ocena: 5 / 5