Holter Łódź

Umów się telefonicznie +48 42 275 83 82

Holter używany jest również w przypadkach kiedy następuje konieczność sprawdzenia prawidłowego działania rozrusznika serca.

Największą zaletą tej metody jest fakt, że nie jest ono zupełnie inwazyjne i w ogóle nie ogranicza naszego życia, planu dnia – jednocześnie jednak dostarczając precyzyjnych danych potrzebnych przy stawianiu diagnozy lub prowadzenia odpowiedniego leczenia. Holter jest niewielkim urządzeniem z wyglądu przypominającym przenośny odtwarzacz muzyki. Połączony jest przewodem z cewkami, które przyklejane są przez lekarza na lewej piersi pacjenta. Jedyną rzeczą której powinni pilnować pacjenci to prowadzenie notatek: kiedy prowadzimy auto, spożywamy posiłek, czy uprawiamy sport i czy towarzyszą przy tym jakieś anomalie odnośnie zachowań serca.

Holter Łódź

Lekarze bardzo cenią sobie holter z tego względu, że zbiera on dane przez cały czas. Pacjent zdejmuje go tylko na czas higieny osobistej. Ważne jest to, że pracuje on nawet podczas snu, a to właśnie wtedy serce może pracować w zupełnie inny sposób. W niektórych przypadkach oddech może być nawet niewystarczająco głęboki. Dzięki wszystkim danym które zebrał holter – w postaci cyfrowej, lekarz może postawić odpowiednią diagnozę. Wystarczy że zbierze wszystkie dane i porówna je na odpowiednim programie komputerowym.

Pomagamy przy schorzeniach, takich jak:

  • Choroby niedokrwienne serca
  • Nieprawidłową pracę serca
  • Zaburzenia rytmu serca (nierówne bicie, kołatanie)
  • Omdlenia lub osłabnięcia

Wybierz swojego lekarza

Dlaczego All-Med?