Dr n. med. Bartosz Kulig

Umów się telefonicznie +48 42 275 83 82

Dr n. med. Bartosz Kulig jest specjalistą  ginekologii i położnictwa  z ponad 15 letnim stażem zawodowym. Swoje doświadczenie zdobył w Klinice Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej ICZMP w Łodzi, wykonując szeroki zakres zabiegów ginekologicznych. Tam również uzyskał tytuł doktora nauk medycznych pracą dotyczącą leczenia mięśniaków macicy. Aktualnie kończy specjalizację z  Ginekologii Onkologicznej.

Dr Bartosz Kulig posiada certyfikat europejski  oraz wieloletnie doświadczenie  z zakresu wykonywania badań  kolposkopowych również u ciężarnych kobiet. Opublikował prace  naukowo-badawcze dotyczące tego zagadnienia, ciągle pogłębia swoją wiedzę zawodową uczestnicząc w licznych kursach szkoleniowych i kongresach naukowych.

Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu:

  zmian w szyjce macicy;

– zmian w obrębie  warg sromowych;

– leczenia zburzeń hormonalnych;

– leczeniu i diagnozowaniu zmian jajników (nowotworowych i łagodnych);

– diagnostyki i leczeniu zmian w obrębie macicy (polipy, mięśniaki);

nietrzymania moczu;

– zaburzeń statyki narządu rodnego (obniżenie ścian pochwy, wypadanie macicy);

– nowotworów narządów rodnych;

– prowadzeniu ciąży;

– ginekologia onkologiczna.

Przeprowadza szereg zabiegów ambulatoryjnych, takich jak: kolposkopia, wymrażanie nadżerek szyjki macicy, konizacja szyjki macicy, usuwanie zmian na  sromie.

W Szpitalu przeprowadza operacje laparoskopowe drogą pochwową i  brzuszną.

Dr Bartosz Kulig cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentek dlatego jest częścią zespołu Centrum Medycznego All-Med.

Specjalizacje: Ginekologia i położnictwo

Opinie naszych pacjentów:

4/5

Edyta Woźniak

(data wizyty: 04 06 2019)
5/5

Pełen profesjonalizm, poczucie humoru, rzetelna wiedza. Polecam!

Wioletta

(data wizyty: 30 05 2018)
5/5

Bardzo miły i kompetentny lekarz z powołania.W gabinecie pacjentka przestaje się stresować, gdyż doktor spokojnie wszystko tłumaczy.Poczucia humoru doktorowi również nie brakuje i to jest super.W 200%polecam doktora.

Kasia

(data wizyty: 10 04 2018)
5/5

Mało w Łodzi mamy lekarzy z powołaniem. Pan doktor niewątpliwie do takich nalezy. Ma ogromna wiedzę, a podejscie do pacjenta bez zarzutu> Polecam

Agnieszka M

(data wizyty: 28 11 2017)
5/5

Każda kobieta, która ma lub miała mięśniaki wie co to za uczucie dla kobiety. Całe szczęście trafiłam na doktora Bartosza. Poprowadził całe moje leczenie, jestem już po usunięciu, gdyby nie troska i ciągłe zapewnienie, że wszystko będzie pewnie nie dałabym rady. Szczerze dziękuję!!

Małgorzata

(data wizyty: 16 12 2017)
2/5

Zawiodłam się, i za bardzo zaufałam panu i dzięki temu że był pan nieobecny poszłam na kontrol do innego i co się okazało, torbiel pochwy duża nadżerka i zmiana która jak się okazało była przed rakowa, mówił pan że to nic groźnego no cóż był pan w błędzie miałam trudna operacje a w pana mniemaniu wystarczyłoby gdyby zamrozić zmianę razem z nadżerka dzięki Bogu trafiłam na lekarza który wiedział co robi

Magdalena Pawul

(data wizyty: 04 12 2017)
5/5

Doktor Kulig wszystko dokładnie i spokojnie mi wytłumaczył. Sprawia wrażenie kompetentnej osoby przejmującej się losem swoich pacjentów.

Dodaj swoją opinię:

Twoja ocena:

Inni lekarze tej specjalizacji:

Dlaczego All-Med?