Dr n. med. Jarosław Jakubik

Umów się telefonicznie +48 42 275 83 82

Dr n. med. Jarosław Jakubik ukończył uczelnię medyczną. Posiada I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. W roku 2000 zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii onkologicznej. Jest pracownikiem Kliniki Chirurgii Onkologicznej Regionalnego Ośrodka Onkologicznego w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu chirurgicznym nowotworów. Zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chirurgicznym chorób nowotworowych.

 

Specjalizacje: Chirurgia, Chirurgia onkologiczna, Onkologia

Opinie naszych pacjentów:

5/5

Paweł Matusiak

(data wizyty: 03 07 2019)
5/5

Uczciwość, rzeczowość, fachowość i poszanowanie pacjenta z zauważalną, choć dyskretną w wyrazie empatią (ja uświadomiłem sobie całą jej wielkość dopiero po wyjściu z gabinetu). Autorytet dla pacjenta w wiedzy fachowej (nie znajdziecie tej recepty w internecie). Lekarz ideał, ponoć, nie istnieje, lecz dr. Jakubik nim jest. Tak, właśnie to jest mój ideał lekarza (dla mojego syna 17 lat również). Polecam gorąco każdemu kontakt z dr. Jakubikiem, niezależnie od problemu, jaki Wam doskwiera. Pan dr. nie zamyka się w swej specjalizacji, i pomoże każdemu, kto się do niego zwróci. A dla Pana doktora, życzenia, by jego doba trwała dwie doby. Druga część, na życie rodzinne. Pozdrawiam serdecznie Paweł Matusiak z synem Mironem i jego mamą Magdą.

Monika Wers

(data wizyty: 13 05 2016)
5/5

Bardzo kompetentny doktor. Robi wszystko, co jest mozliwe do zrobienia. Jak pewien profesor onkolog mi powiedzial: ” u nas na onkologii mamy specjalne saperki, by odkopac tych, ktorych juz pochowano za zycia i sprobowac jeszcze cos dla nich zrobic”. Polecam szczerze Doktora Jakubika. Dopoki jest zycie, jest szansa.

Halina

(data wizyty: 10 01 2018)
5/5

Polecam dr Jakubika

Alicja Węgorowska

(data wizyty: 03 12 2017)
5/5

Kompetentny, rzeczowy i przede wszystkim szczery wobec pacjenta. Takich lekarzy jak dr Jakubik ze świecą szukac

Dodaj swoją opinię:

Twoja ocena:

Inni lekarze tej specjalizacji:

Dlaczego All-Med?