Dr n. med. Rafał Wichman

Umów się telefonicznie +48 42 275 83 82
Dr n. med Rafał Wichman ukończył studia lekarskie na Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada tytuł specjalisty II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. W 2003 roku obronił pracę doktorską. Po zakończeniu studiów przez 20 lat pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Naczyniowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od 3 lat pracuje w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Posiada certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu lekarza na terenie Wielkiej Brytanii wydawany przez brytyjski „General Medical Council”. Udziela konsultacji medycznych w języku polskim i angielskim.

Specjalizacje: Chirurgia, Chirurgia naczyniowa

Opinie naszych pacjentów:

5/5

Anna MJ

(data wizyty: 29 08 2018)
5/5

Nie znam wszystkich chirurgów w Polsce, więc napisanie, że pan dr Rafał Wichman jest najlepszym, byłoby krzywdzące dla innych. Jednak to, co wiem, opiszę poniżej. Pan dr operował mnie dwukrotnie, pierwszy raz pod koniec ubiegłego roku w Łodzi. Został poproszony przez innych lekarzy o pomoc, ponieważ mój przypadek był trudny. Specjalnie dla mnie przyjechał z innego szpitala. Wykazał się wtedy nie tylko profesjonalizmem, ale i ponadprzeciętnym zainteresowaniem o stan zdrowia osoby, która nie była wcześniej żadną jego prywatną pacjentką i której nie znał. Drugą operację przeprowadził w sierpniu tego roku w innym mieście. Nie mam żadnych powikłań, wracam do zdrowia. Jaki jest z tego wniosek? Jeśli ktoś szuka lekarza, który mu na 100 % pomoże, nie może lepiej trafić. Pozdrawiam Pana dr Wichmana bardzo serdecznie i dziękuję.
Pacjentka AMJ

Anna MJ

(data wizyty: 25 09 2018)
5/5

Pan doktor operował mnie dwa razy, za każdym razem bez komplikacji. Jest bardzo empatyczną osobą i doskonałym chirurgiem. Podziwiam, dziękuję i szczerze polecam. Pozdrawiam Anna MJ

Michał

(data wizyty: 04 04 2018)
5/5

Polecam Pana doktora z calego serca

Agnieszka Popławska

(data wizyty: 14 12 2017)
5/5

Po wielu wizytach w różnych miejscach w końcu trafiłam na dr Wichmana. Moja babcia od dawna skarżyła się na żylaki. U doktora dostałyśmy jasne wskazania co do leczenia, babcia jest już po zabiegu i czuje się dobrze,

Dodaj swoją opinię:

Twoja ocena:

Inni lekarze tej specjalizacji:

Dlaczego All-Med?