Dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Umów się telefonicznie +48 42 275 83 83

Dr n. med. Zbigniew Lipczyk jest przewodniczącym Komisji Medycznej Związku Karate Tradycyjnego. W latach 1993-1994 dr Lipczyk został odznaczony złotym medalem i brązowym medalem za „Wybitne osiągnięcia sportowe dla Polski”.

Dr Zbigniew Lipczyk jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację II z dziedziny ortopedii i traumatologii. Posiada takżę umiejętności eksperckie z dziedziny ultrasonografii ortopedycznej poświadczone przez Polskie Towarzystwo Ultrasonografii.

Doktor wykonał już ponad 10.000 operacji, co stawia go na czele najbardziej znanych i szanowanych ortopedów w całej Polsce.

 

Specjalizacje: Ortopedia

Opinie naszych pacjentów:

5/5

Jolanta Oliwka

(data wizyty: 16 02 2018)
5/5

Również jestem wieloletnią pacjentką doktora i nie zamieniłąbym go na żadnego innego. To prawdziwy profesjonalista, przejmujący się losem pacjenta.

Agnieszka Stępień

(data wizyty: 29 05 2000)
5/5

Byłam pacjentką doktora od 2000 roku zajmował się mną kilka lat. Choruję na genetyczną chorobę Zespół Ehlersa Danlosa, objawy mam od dawna, ale nikt przez długi czas nie wiedział co mi jest i rezygnowano z mojego leczenia, Jedynie Pan doktor Lipczyk, kilkukrotnie podejmował próby sprowadzania specjalistów z różnych ośrodków(żeby poznać przyczyny moich dolegliwości) i poprawienia mojej sprawności przez skomplikowane operacje (przez co dawał mi szansę choć na krótki czas chodzić – czasami nawet bez wspomagania) za co jestem bardzo mocno wdzięczna i dziękuję

Małgorzata Wichrowska

(data wizyty: 22 11 2017)
5/5

Zdecydowanie polecam! Dr Lipczyk bardzo pomógł mojej mamie. Każdy inny lekarz przepisywał wyłącznie lekarstwa przeciwbólowe, a dr Lipczyk zlecił badania, zaplanował i poprowadził całe leczenie. Mama jest bardzo zadowolona.

Dodaj swoją opinię:

Twoja ocena:

Inni lekarze tej specjalizacji:

Dlaczego All-Med?