Chirurgia onkologiczna Łódź

Umów się telefonicznie +48 42 275 83 82

Poradnia chirurgii onkologicznej działa w naszej placówce od stycznia 2008 roku, a w ramach umowy z NFZ od marca 2009, tym samym stała się dostępna dla szerokiego grona pacjentów. Jest jedną z kilku w województwie łódzkim, która uzyskała kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Województwie Łódzkim.

Dr n.med Jarosław Jakubik – Adiunkt Kliniki Chirurgii Onkologicznej UM w Łodzi, dr n.med. Mariusz Pawlak – zastępca Ordynator Oddziału Chirurgii Onkologicznej Szpitala im. Kopernika, dr Paweł Burski – zastępca Ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej ZOZ MSWiA oraz dr n.med. Maciej Stańczyk są nielicznymi osobami posiadającymi specjalizację z chirurgii onkologicznej i tak bogate, wieloletnie doświadczenie kliniczne.

Poradnia wyposażona jest w najnowocześniejszy i najwyższej klasy sprzęt medyczny, co w połączeniu z doświadczeniem klinicznym pozwala nam na zapewnienie kompleksowej opieki pacjentom od pierwszorazowej konsultacji, postawienia diagnozy po wykonanie zabiegu oraz kontroli. Usługi przez nas oferowane świadczone są na najwyższym poziomie.

Wykonujemy zabiegi onkologiczne na naszym Oddziale Chirurgii Krótkoterminowej.

Wybierz swojego lekarza

Dlaczego All-Med?